Cel mai special cadou de ziua mea

Monica Sibinescu Asociatia M.A.M.E.

Nimic nu e mai frumos decât să împarți bucuria cu cei care au nevoie de ajutor. Anul acesta am hotărât să îmi dăruiesc ziua de naștere unei cauze dragi mie, ajutand astfel copiii cu boli grave sustinuti cu atata daruire de Asociatia M.A.M.E.

Cel mai frumos dar pe care mi-l puteti face este să fiti alături de mine și, pe langa urarile minunate pe care le primesc de la voi an de an, puteti să donati o suma cat de mica pentru acestă cauză pe care o sustin din tot sufletul, alaturi de oameni inimosi, daruiti copiilor care au multa nevoie de ajutor.

Împreună suntem mai buni!

Mulțumesc pentru că imi sunteti alături și, dacă va place ideea, puteti si voi sa va dăruiti ziua de naștere pe ziuata.galantom.ro!

Ajutor de Urgenta

Asociatia M.A.M.E. este o organizatie nonprofit care, de peste 12 ani, ofera sprijin copiilor si tinerilor diagnosticati cu cancer si alte boli grave din Romania. Prin intermediul proiectului "Ajutor de urgenta", ne propunem sa strangem fonduri din comunitate astfel incat sa putem sustine diferite investigatii medicale, tratamente sau interventii chirugicale de care copiii diagnosticati cu cancer si alte boli grave din Romania au nevoie si care nu sunt decontate de CNAS sau nu pot fi acordate in timp util.

Chiurciu Petruta

La mulți ani,Monica!😊👏
29 Nov 2020
Impreuna putem sa fim mai puternici
29 Nov 2020

Maria Pașcanu

28 Nov 2020
La multi ani cu sanatate tuturor!
28 Nov 2020

27 Nov 2020

Din tot sufletul, multa sanatate tuturor copiilor!
24 Nov 2020
La multi ani, draga Monica!
24 Nov 2020

Adrian Abagiu

22 Nov 2020

22 Nov 2020